ForMeds – co to takiego

Firma ForMeds powstała dziesięć lat temu, bo w 2012 roku. Jej celem jest wprowadzanie na rynek dobrych jakościowo produktów, które posiadają w swoim składzie naturalne składniki. Od samego początku marka skupiła swoją uwagę na specjalizacji w kierunku produkcji najróżniejszych suplementów diety bez żadnych, chemicznych dodatków, które wpływałyby na wiarygodność arytkułów.

ForMeds – co oferuje?

Najważniejszym priorytetem firmy ForMeds jest przede wszystkim oferowanie tylko i wyłącznie skutecznych, naturalnych oraz zdecydowanie jednych z najbardziej bezpiecznych produktów na rynku, związanych z dietami. Receptura cały czas jest rozwijana, a każdy etap w którym rozpoczyna się testowanie znajduje się pod ścisłą kontrolą całej wykwalifikowanej kadry specjalistów, którzy posiadają spore doświadczenie. 

Produkcja i jej proces jest zgodny z HACCP oraz udokumentowane są wszystkie z etapów. Produkty gotowe są szczegółowo badane oraz sprawdzane przez niezależne oraz certyfikowane laboratoria. Dodać warto, że wytwarzanie wszystkich dostępnych produktów odbywa się wyłącznie na nowoczesnych, dobrze stworzonych liniach produkcyjnych. To gwarantuje przede wszystkim najwyższy możliwy standard oferty, którą może nabyć klient. Produkty Formeds znajdziesz w ofercie sklepu Bee.

Co znajduje się w produktach oferowanych przez ForMeds?

Wszystkie składniki, które znajdują się w oferowanych suplementach diety są surowcami o najwyższej jakości. Pozyskiwane składniki są zamawiane od renomowanych, bezpiecznych europejskich dostawców. Każdy produkt znajdujący się w ofercie firmy znajduje się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS-BLOZ. To dowodzi tylko o wysokiej jakości wszystkich artykułów.

Należy także pochwalić firmę ForMeds za to, że produkowane przez markę suplementy diety są cały czas docenianie bardzo prestiżowymi nagrodami oaz certyfikatami. W ich danych możemy znaleźć nagrody takie jak: Jakość Roku 2017, Jakość Roku 2016 oraz Symbol Innowacji 2016, Produkt Roku 2016  i wiele innych, ważnych nagród.

© 2022 Formeds – suplementy diety, sklep online · Crumbs Theme by WPCrumbs